.

Webmaster: Zdzisław Bziukiewicz

tel. 0607-676356

 

Dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych  w www.kurpie.com.pl jest zabronione bez zgody właściciela. Podstawa prawna: art. 25 ust. 1 pkt 1 b ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych.

 

Copyright kurpie.com.pl / Zdzisław Bziukiewicz 2007

2009-04-01 zdjęcia Zdzisław Bziukiewicz

Muzeum Tkactwa w Wachu

Zakładanie osnowy na krosna

 

 

 

 

Zakładanie osnowy na krosna
Zakładanie osnowy na krosna
Zakładanie osnowy na krosna
Zakładanie osnowy na krosna
Zakładanie osnowy na krosna
Zakładanie osnowy na krosna
Zakładanie osnowy na krosna
Zakładanie osnowy na krosna
Zakładanie osnowy na krosna
Zakładanie osnowy na krosna
Zakładanie osnowy na krosna
Zakładanie osnowy na krosna
Zakładanie osnowy na krosna
Zakładanie osnowy na krosna
Zakładanie osnowy na krosna
Zakładanie osnowy na krosna
Zakładanie osnowy na krosna
Zakładanie osnowy na krosna
Zakładanie osnowy na krosna
Zakładanie osnowy na krosna
Zakładanie osnowy na krosna
Zakładanie osnowy na krosna
Zakładanie osnowy na krosna
Zakładanie osnowy na krosna
Zakładanie osnowy na krosna
Zakładanie osnowy na krosna
Zakładanie osnowy na krosna
Zakładanie osnowy na krosna
Zakładanie osnowy na krosna
Zakładanie osnowy na krosna
Zakładanie osnowy na krosna
Zakładanie osnowy na krosna
Zakładanie osnowy na krosna
Zakładanie osnowy na krosna
Zakładanie osnowy na krosna
Zakładanie osnowy na krosna
Zakładanie osnowy na krosna
Zakładanie osnowy na krosna
Zakładanie osnowy na krosna
Zakładanie osnowy na krosna
Zakładanie osnowy na krosna
Zakładanie osnowy na krosna
Zakładanie osnowy na krosna
Zakładanie osnowy na krosna
Zakładanie osnowy na krosna
Zakładanie osnowy na krosna
Zakładanie osnowy na krosna
Zakładanie osnowy na krosna
Zakładanie osnowy na krosna
Zakładanie osnowy na krosna
Zakładanie osnowy na krosna
Zakładanie osnowy na krosna
Zakładanie osnowy na krosna
Zakładanie osnowy na krosna
Zakładanie osnowy na krosna
Zakładanie osnowy na krosna
Zakładanie osnowy na krosna
Zakładanie osnowy na krosna
Zakładanie osnowy na krosna
Zakładanie osnowy na krosna
Zakładanie osnowy na krosna
Zakładanie osnowy na krosna
Zakładanie osnowy na krosna
Zakładanie osnowy na krosna
Zakładanie osnowy na krosna
Zakładanie osnowy na krosna
Zakładanie osnowy na krosna
Zakładanie osnowy na krosna
Zakładanie osnowy na krosna
Zakładanie osnowy na krosna
Zakładanie osnowy na krosna
Zakładanie osnowy na krosna
Zakładanie osnowy na krosna
Zakładanie osnowy na krosna
Zakładanie osnowy na krosna
Zakładanie osnowy na krosna
Zakładanie osnowy na krosna
Zakładanie osnowy na krosna
Zakładanie osnowy na krosna
Zakładanie osnowy na krosna
Zakładanie osnowy na krosna
Zakładanie osnowy na krosna
Muzeum Tkactwa w Wachu
Muzeum Tkactwa w Wachu

 

 

 

 

 

 

 

Zapraszamy na

Survival Bursztynowy

w Wachu.

Poszukiwanie i obróbka bursztynu

Mało kto wie, że na Kurpiach był i nadal jest wydobywany bursztyn.

Służył on do wykonywania tradycyjnych ozdób jak korale, wisiorki, czy guziki. Był też używany do leczenia wielu dolegliwości i chorób, a także zabiegów paramagicznych.

Survival Bursztynowy w Wachu
Muzeum Kurpiowskie w Wachu
Frywolitki i sztuka Laury Bziukiewicz
Muzeum Bartnictwa w Wachu
Muzeum Kowalstwa w Wachu
Muzeum Tkactwa w Wachu
Kanał na Youtube—Zdzisław Bziukiewicz
Muzeum Bursztynu w Wachu
Kurpiowska Biżuteria
Kurpiowskie ozdoby Wielkanocne
Kurpiowska Puszcz Zielona
Kurpiowska Biesiada
Przyjaźń z frywolitką serwetki książka Laury Bziukiewicz
Kurpie Ziołowe książka autorstwa Laury Bziukiewicz
Frywolitkowe Ozdoby Choinkowe książka Laury Bziukiewicz

Laura Bziukiewicz w TVP2 - Pytanie na śniadanie - Kolczyki frywolitkowe

U BURSZTYNA - Moda na Mazowsze

Muzeum Kurpiowskie w Wachu Mój kawałek ziemi
Muzeum Kurpiowskie w Wachu - w TV Trwam -        
Boże Narodzenie na Kurpiach
Laura Bziukiewicz w TVP1 - Dzień dobry w sobotę  - Wielkanoc
Laura Bziukiewicz w TVP Polonia
Laura Bziukiewicz w TVP2 - Pytanie na śniadanie - Kolczyki frywolitkowe
Zdzisław Bziukiewicz - w TVP1 - Dzień dobry w sobotę  - Wielkanoc
Kurpie Ludowe - Laura i Zdzisław Bziukiewicz w TVP Kultura
Muzeum Kurpiowskie w Wachu w programie Polska według Kreta
Gry i zabawy wiejskie - Muzeum Kurpiowskie w Wachu
Kurpiowska biesiada w Polsce według Kreta
Laura Bziukiewicz Biesiada Kurpiowska
Koronka frywolitka Laura Bziukiewicz
U BURSZTYNA - Moda na Mazowsze
Muzeum Stolarstwa i Ciesielstwa w Wachu
Muzeum Rolnictwa w Wachu

kurpie.com.pl/

strona główna

Muzeum Kurpiowskie w Wachu

Lekcje i pokazy

Jak do nas dojechać

Kontakt z nami

Kurpie - Puszcza Zielona

Zdzisław Bziukiewicz

Galeria Foto z Kurpi

Wyroby ludowe z Kurpi

Bursztynowe wyroby z Kurpi

Laura Bziukiewicz

Historia i etnografia Kurpi

Folklor Kurpiowski

Gwara Kurpiowska

Bursztyn Kurpiowski

Skanseny i muzea

Wielkanocne Etno-Kurpie

Etno-Kurpie na choinkę

Prasa, TV, filmy o nas

www.frywolitka.pl

Muzeum Kurpiowskie w Wachu

Lekcje i pokazy

Facebook - sklepik EtnoKurpie

Cennik

Biblioteka kurpiowska

Regulaminy

Foto - Muzeum

Muzeum Bursztynu w Wachu 

Facebook - Muzeum Kurpiowskie w Wachu

U szewca i rymarz

W domu

Muzeum Rolnictwa w Wachu

Muzeum Stolarstwa i Ciesielstwa w Wachu

Muzeum Kowalstwa w Wachu 

Kontakt z nami

Jak do nas dojechać

W stajni i powozowni

Muzeum Tkactwa w Wachu

Strój

Rzemiosło

Muzeum Bartnictwa w Wachu